İLGİLİ KİŞİ BAŞVURU FORMU

İLGİLİ KİŞİ BAŞVURU FORMU
01.03.2023
780

6698 sayılı Kanunun 11 inci maddesinde sayılan haklarınız kapsamındaki bilgi taleplerinizi, kanunun 13. Maddesi ile Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’in 5’inci maddesi gereği aşağıdaki formu doldurarak iletebilirsiniz. Talebinize 6698 sayılı kanunun 13’üncü maddesi gereğince 30 gün içerisinde cevap verilecektir.

Başvuran ilgili kişi kimliğini ispat edecek olan belge ve dokümanlarla birlikte başvuruda bulunmalıdır. Bu belgelerin teyidi yapılamadığı takdirde olumlu yanıt verilmeyecektir.

BAŞVURU YÖNTEMİAÇIKLAMA
Web Sayfası Üzerinden www.teknoplas.netTeknoplas Polyester A.Ş’nin web sayfası üzerinden aşağıdaki form doldurarak yapılabilir. İki faktörlü kimlik doğrulama ile başvuru sahibinin kimliği teyit edilecektir.
Yazılı Posta ile Başvuru Adres: Şeyhli, Asya, Sanayi Cd. D:No:12/1, 34906 Pendik/İstanbulNoter onaylı imza beyannamesi veya adres ve kimliğini doğrulayan fatura, makbuz vb. ile beraber aşağıdaki form doldurularak ve ıslak imza ile imzalanarak başvuru yapılacaktır.
Eposta yoluyla [email protected]Teknoplas Polyester A.Ş’nin kurumsal eposta adresine adres ve kimliğini doğrulayan fatura, makbuz vb. ile beraber aşağıdaki form doldurularak başvuru yapılacaktır.
KEP ile Elektronik İmzalı Başvuru  İlgili kişi bu aşağıdaki formu doldurarak ve elektronik imza ile imzalayarak kendi kep adresi üzerinden başvuru yapmalıdır.
  KİMLİK BİLGİLERİ  
İsimLütfen isim giriniz..
SoyisimLütfen soyisim giriniz..
TelefonLütfen telefon giriniz..
Cep TelefonuLütfen cep telefonu giriniz..
TC Kimlik No/Passport NoLütfen kimlik bilgilerini giriniz..
E-PostaLütfen e-posta adresini giriniz..
Kep AdresiLütfen kep adresini giriniz..
Tebligata Esas Yerleşim AdresiLütfen adres bilgisini giriniz..
  BAŞVURU BİLGİLERİ  
Talep Açıklama (Kişisel verilerinize ilişkin talebinizi aşağıda açıkça yazmanızı rica ederiz. Konuya ilişkin bilgi ve belgeler başvuruya eklenmelidir.) 
Geri Dönüş ŞekliŞahsen          KEP          Yazılı Posta         E-posta

Başvuruda Bulunan İlgili Kişi (Veri Sahibi)

Adı Soyadı            :

Başvuru Tarihi       :

İmza                      :

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?